4 міфу про безкаркасний ангарі
Безкаркасні ангари швидкобудуюємі стали справжнім відкриттям для багатьох сфер сільського господарства, промисловості і транспортної інфраструктури. Проте до цих пір існує думка, що арочні конструкції — лише тимчасові споруди, надійність яких під великим питанням. Щоб розвіяти всі сумніви з приводу якості баскаркасных ангарів, розглянемо 4 найпоширеніших міфу про даних спорудах.
Міф 1: Каркасний ангар — дешевше безкаркасного
Багато підприємців, прислухаючись до порад деяких будівельних компаній, переконані в тому, що каркасний ангар коштує набагато дешевше безкаркасного. Але на практиці справи йдуть зовсім інакше: підрядники часто озвучують лише вартість каркаса, замовчуючи реальні розцінки на інші трудомісткі етапи (закладка фундаменту, монтаж споруди, витрати на виготовлення і доставку). Крім того, капітальне будова вимагає ізоляції від шуму і вологи, в той час як в безкаркасної конструкції всі складові частини компонуються, об'єднуються і вальцюються таким чином, що створюється абсолютна герметичність. Це означає, що ви вже економите як мінімум на одній технології.
У підсумку виходить, що на зведення безкаркасного будинку ви витратите менше грошей і зусиль, адже вам не доводиться інвестувати капітал в додаткові (приховані) роботи.
Висновок: каркасний ангар вже точно не дешевше безкаркасного. Міф розвіяно.
Міф 2: Безкаркасні ангари — неміцні, недовговічні
Безкаркасні будівлі виготовляються з сталевих листів товщиною близько 1,0-1,4 мм. Якщо такі ангари побудовані з дотриманням всіх будівельних норм і правил, то проблем з міцністю, зносостійкістю не буде. Більш того, арочні конструкції здатні нарівні з каркасними витримувати снігові, дощові навантаження силою до 480 кг/ м2 і пориви вітру до 55 м/с, зберігаючи свій первозданний вигляд протягом 30-40 років. Приклад такого довговічного БМЗ — арочні склади потужного агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», побудовані окремими філіями та відділеннями ще в 1998 році. При цьому безкаркасні ангари не втратили свою функціональність, а продовжують використовуватися за своїм цільовим призначенням (як зерносховища, овочесховища).
Висновок: Безкаркасні ангари насправді і міцні, довговічні. Міф розвіяно.
Міф 3: Швидкість зведення безкаркасних складів — низька
Ні, навпаки. Відсутність каркаса прискорює процес будівництва. Закладку фундаменту і з'єднання арочних секцій можна виконати за 1-3 дні. Монтаж займе ще 3-5 днів. Це дуже швидко!
Висновок: Безкаркасні склади будуються максимально оперативно — від 4 до 8 днів. Міф розвіяно.
Миф 4: БМЗ — для узкого спектра задач
Ходят слухи, что арочные бескаркасные ангары — здания небольшой площади, которые можно использовать в качестве гаража или мини-склада. Да, каркасные сооружения больше всего подходят под крупный торговый центр или автостоянку, но это совсем не значит, что бескаркасная технология неспособна обеспечить простор для работы. Наоборот — все чаще предприниматели строят быстромонтируемые здания под фермы, производственные помещения, рынки, большие спорткомплексы.
Вывод: Бескаркасные склады имеют широкую область применения. Миф развеян.
Всі вищевказані аргументи доводять лише одне — усталені міфи про погану якість, дорожнечі та інші недоліки безкаркасних агарах можна спростувати. Сучасні БМЗ — це міцні, стійкі й універсальні споруди, які на вагу золота у всіх галузях промисловості і сільського господарства.